ارسال به دوستان نسخه چاپی

 ابزار صفحه 
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
   » سیستمهای تهویه مطبوع داما
 سیستمهای تهویه مطبوع 

با توجه به افزایش درجه حرارت و گرما، آیا می دانید چگونه تابستان خنکی خواهید داشت؟ و نکته مهم تراینکه چگونه محیطی مطبوع و خنک برای مراجعین و مشتریان خود خواهید ساخت؟
در درجه حرارت آب و هوایی که ایران قرار دارد، حد مطلوب درجه حرارت داخلی 25-23 درجه سانتگراد بوده و بهترین راه حل برای ایجاد چنین محیطی در منزل و محیط کار شما نصب یکی از انواع سیستمهای تهویه مطبوع است. تهویه مطبوع و ایجاد محیطی دلپذیر، تاثیری فوق العاده بر روی زندگی ما داشته و باعث می شود تا کنترل و تمرکز بهتری بر روی امور روزمره خود داشته باشیم. اما با نگاهی عمیق تر، در می یابید که اثرات سیستمهای تهویه مطبوع، منافع بیشتر و مهم تری از راحتی را در اختیارتان می گذارد.

آیا تا به حال به دقت به منافع و مزایای نصب سیستمهای تهویه مطبوع صحیح در محیط مورد نظر خود فکر کرده اید؟ به طور مثال نصب اینگونه سیستمها در محیط کار، از مزایای زیر برخوردار خواهد بود:

 • تهویه مطبوع درجه حرارت دلپذیر، ثابت و یکنواختی را فراهم آورده تا موجب رضایت و آرامش هر چه بیشتر مشتریان و کارمندان شما شود.
 •  سیستم تهویه مطبوع نه تنها موجب ایجاد سرمایش در تابستان شده، بلکه زمستانی گرم و مطبوع را تامین می کند.
 • تاثیرات خنکی محیطی، احساس طراوت و نشاط را تقویت می کند.
 • با انتخاب صحیح، نصب و اجرای سیستمهای تهویه مطبوع می تواند بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه باشد.
 • سیستمهای تهویه مطبوع ما، از کیفیت و بهره وری بالایی برخوردار بوده که موجب کاهش هزینه های جانبی و طول عمر بالای دستگاه می شود.

پرسشهای متداول:

 • هزینه نصب سیستم تهویه مطبوع چقدر خواهد بود؟
  هزینه نصب اینگونه سیستمها به مسائل مختلفی از قبیل نوع و ظرفیت دستگاه مورد نظر و خصوصیات و مشکلات محل نصب بستگی دارد. نرخ دقیق این هزینه ها و وسایل و ملزومات مورد نیاز، توسط کارشناسان نصب و پس از بازدید از محل اعلام می شود.
 • استفاده از چه سیستمی برای من بهتر است؟
  طیف گسترده محصولات شرکت داما آریا، انواع محصولات زمینی، دیواری، سقفی آویخته، سقفی توکار و روکار را شامل می شود. در هنگام بازدید اولیه از محل مورد نظر، کلیه مسائل و نکات مورد نیاز کارشناسان فروش، طراحی و نصب به دقت بررسی شده و بهترین انتخاب با توجه به مسایل کارشناسی و سلیقه شما صورت می گیرد. شما نیز می تواند با مطالعه دقیق این نحصولات، به انتخاب هر چه بهتر خود کمک کنید.
 •  چگونه می توان سرمایش و گرمایش را توسط یک سیستم تامین کرد؟
  به طور مثال در سیستمهای تهویه مطبوع دایکین، طیف گسترده ای از سیستمهای تهویه مطبوع کم هزینه و موثری برای کل سال عرضه شده است. تکنولوژی اینورتر، بالاترین میزان راحتی و بیشترین صرفه جویی انرژی را تامین می کند. سیستمهای تهویه مطبوعی که هم تولید سرمایش، و هم تولید گرمایش می کنند به سیستمهای هیت پمپ معروفند. ولی عرضه هر یک از موارد فوقبه تنهایی نیز میسر است.
 •  نصب یک سیستم چقدر طول خواهد کشید؟
  این موضوع بستگی به سایز و پیچیدگی سیستم دارد. اغلب یونیتهای کوچک در یک روز نصب می شوند.
 • آیا برای نصب نیاز به امضای موافقت نامه است؟
  به طور معمول خیر. ولی کارشناسان نصب نکات و توضیحاتی را در مورد نصب سیستم مورد نظر به شما خواهند داد.

نکاتی مهم در مورد محصولات این شرکت:

 • پیشرو در صنعت تهویه مطبوع
  محصولات این شرکت، درهر جا که درجه حرارت دقیق مورد توجه بوده، در خانه ها، ادارات، کارخانه ها، انبارها و فروشگاهها مورد استفاده قرار گرفته اند.
 • گارانتی
  گارانتی محصولات این شرکت به گونه ای است که مشتریان ما هیچ نگرانی از بابت خرابی و یا ایجاد اشکال در دستگاه نداشته باشند. کلیه محصولات بسیار مقاوم و با دوام بوده و با گارانتی کل سیستم عرضه می گردند.
 • کاهش قابل ملاحظه ای در میزان هزینه های انرژی و نگهداری
  کیفیت بالای این سیستمها چه در کاربرد و چه در نصب، و نیز بهره وری بالای این دستگاهها، به این معناست که نه تنها از کاهش هزینه قبوض خود لذت خواهید برد، بلکه شاهد کاهش چشمگیر هزینه های جانبی از قبیل نگهداری، رفع اشکال و سرویس آنها خواهید بود.
 • بهره وری بالای انرژی
  با روند رو به رشد و افزایش چشمگیر در بهره وری این سیستمها، شرکت داما آریا به ارائه محصولاتی می پردازد که در حین کیفیت، آخرین تکنولوژی و فن آوریهای روز دنیا را پوشش دهد. از عمده ترین این مسایل، بهره وری بالای انرژی است. این شرکت با به کار گیری محصولات جدیدی چون چیلرها، مینی چیلرها، فن کویل و اسپلیت و نیزهیت پمپهای ساکورا، به عرضه آخرین تکنولوژی روز دنیا یعنی سیستمهای اسپلیت، مولتی اسپلیت و VRV دایکین پرداخته است. سیستمهای فوق محیطی راحت و دلپذیر را تامین کرده و کاهش چشمگیری در میزان مصرف انرژی دارند.
 • تعهد به مسائل زیست محیطی
  سیستمهای تهویه مطبوع ساکورا و دایکین، با کسب گواهینامه ایزو 14001 تعهد خود را به محیط زیست ثابت کرده اند. گواهینامه فوق تایید می کند که این سیستمها در محافظت از منابع انسانی و طبیعی، چه در تولید و چه در سرویس و نگهداری، به دقت عمل می کنند.

 

 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام