ارسال به دوستان نسخه چاپی

 ابزار صفحه 
نقشه سایت
آمار بازدیدکنندگان
انتقادات و پیشنهادات
افزودن به آدرسهای برگزیده
   » خدمات+ پشتیبانی » مراقبت و نگهداری » هیت پمپ و بهره وری آن
 هیت پمپ و بهره وری آن 
هیت پمپ:
هیت پمپها از قسمتهای اصلی تکنولوژی تهویه مطبوع هستند. این دستگاهها گرما را از یک محیط به محیط دیگر و از طریق ماده مبرد انتقال می دهند. درصد سرمایش، این اجزاء گرما را در یک محیط بسته مثل اتاق یا جای صنعتی به فضای بیرون انتقال می دهند که منجر به سرمایش منطقه مذکور می شود. این مهمترین نقش هیت پمپ در سیستم های خنک کننده و تهویه مطبوع است. البته هیت پمپها به نگهداری این پروسه کمک می کنند. آنها می توانند گرمای خارج شده از هوای بیرون را به داخل پمپ کنند و محیطهای دروی نیز در جرخه بالعکس با استفاده از سرما، گرم خواهند شد.

بهره وری هیت پمپ:
این دستگاهها مزایای زیادی به عنوان یک راه حل گرمایی دارند. سیستمهای مشابه خنک کن برای گرمایش نیز استفاده می شوند که نتیجه آن، سرمایه گذاری کمتر و راجتی بیشتر در خرید و نگهداری آنهاست. بر خلاف سوخت فسیلی، هیت پمپها گرما را از هوای بیرون می گیرند. نسبت بهره وری آنها سه به یک و یا بالاتر است و در مقایسه با گرمایش الکتریکی، از مزایا و بهره وری بیشتری برخوردارند. بنابراین برای هر یونیت انرژی مصرف شده توسط هیت پمپ، 3 یا بیشتر واحد گرما بدست می آید.

راحتی هیت پمپ:
هیت پمپها در ترکیب با تکنولوژی برتر ساکورا، راحتی زیادی در گرمایش داخلی و پروسه بهره وری به همراه آورده اند. هیت پمپها توانایی استخراج گرما از هوای خارج را حتی در سردترین روزهای زمستان را نیز دارند. سیستمهای هیت پمپ ساکورا توانایی ایجاد گرمایش و سرمایش در محیطهای صنعتی را به خوبی تامین آسایش و بهره وری گرمایش داخلی دارند.

هیت پمپهای ساکورا:
بیشتر محصولات تجاری ساکورا در مد گرمایش وجود دارند که به سیستم اجازه می دهند تا به اندازه سرمایش، عمل گرمایش را نیز انجام دهند. یونیتهای به همراه مد گرمایش شامل چیلرها و سیستمهای VRV و مولتی ها هستند.

 

طراحی سایت و پورتال، هاست و سرور اختصاصی - رادکام